تحلیل ریپل، نزولی دوباره؟ ۳ مرداد ۱۴۰۱

ارز دیجیتال ریپل طبق انتظار در کانال ساید خود در حرکت است. حرکت ساید ریپل، سناریویی بود که از ماه‌ها قبل پیش‌بینی آن را کرده بودیم. انتظار داریم حرکت ساید ادامه داشته باشد و ریپل کف‌سازی خود را در همین محدوده انجام دهد. در صورت وقوع این سناریو ریپل آماده صعود به اهداف بلندتر در آینده خواهد شد.

 

نمودار روزانه ریپل
نمودار روزانه ریپل

 

در تحلیل ریپل مسیر حرکت این ارز دیجیتال و سطوح عرضه تقاضا آن مشخص است. همانطور که می‌بینید. ریپل به مقاومت کلیدی خود برخورد کرد و با واکنش فروشندگان مواجه شد. با توجه به گارد نزولی کنونی، احتمال ریزش تا کف کانال خنثی نیز محتمل است.

اندیکاتور RSI نشانه‌های مثبتی از خود نشان می‌دهد، RSI در حال تثبیت بالای سطح ۵۰ است و روند صعودی تشکیل داده است. این‌ها نشانه‌های  صعودی ایندیکاتور هستند. اما تا زمانی که سطح مقاومت پرایس اکشنی ۴۰ سنت پا بر جاست، نمی‌توان به تنهایی به سیگنال‌های اندیکاتور اتکا کرد.

درکنار ریپل بررسی اوضاع بیت کوین نیز بسیار حائز اهمیت است. بیت کوین نیز این روز‌ها با ورود مجدد خرس‌ها مواجه شده است. در صورتی که بیت کوین محدوده ۲۲ هزار دلار حفظ نکند، قطعا با تاثیر خود بر ریپل، این ارز دیجیتال را به کف قیمتی خود خواهد رساند.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا