تحلیل ریپلتحلیل ارز دیجیتال

تحلیل ریپل، قدرت‌نمایی در روز‌های قرمز، ۲۹ شهریور ۱۴۰۱

ارز دیجیتال ریپل، در روز‌های قرمز بازار با صعود همراه شده و در تلاش برای شکست مقاومت کانال ساید خود است. گویا ریپل به اندازه‌کافی فنر خود را جمع کرده و صعود را یک الزام می‌داند! به هرحال اگر خریداران موفق به شکست مقاومت کانال شوند این ارز دیجیتال می‌تواند تا سطوح بالاتری از جمله ۴۵ سنت رشد کند. هم‌اکنون قیمت ریپل در حدود ۳۷ سنت معامله می‌شود. برای بررسی دقیق‌تر تا پایان تحلیل ریپل همراه ما باشید.

 

تحلیل تکنیکال ریپل

ارز دیجیتال ریپل، همانطور که در تصویر مشخص است در حال تلاش برای عبور از مقاومت کانال خنثی خود است. همانطور که گفتیم اگر گاو‌ها پیروز این جنگ باشند، ریپل تا سطوح ۴۴ و ۵۰ سنت می‌تواند رشد کند. اما اگر این اقدام شکست بخورد، این ارز دیجیتال می‌تواند تا حمایت ۳۳ سنت (سطح نقطه چین) و سپس تا کف کانال ساید خود ریزش کند. در این لحظه تنها باید نظاره‌گر بازار بود تا ببینیم کدام طرف پیروز خواهد شد.

 

تحلیل ریپل
تحلیل ریپل

 

اندیکاتور RSI نیز کاملا شکل صعودی به خود گرفته است. مامنتوم صعودی فعلی نشان از اقدام جدی خریداران دارد که می‌تواند به شکست مقاومت کمک کند. با این حال زمانی که قیمت کاملا از سد این مقاومت عبور نکند، همچنان احتمال ریزش وجود دارد.

 

  • در شرایط کنونی تنها باید نظاره‌گر بود، زیرا به قطع نمی‌‍‌توان گفت که قیمت کدام مسیر را پیش خواهد گرفت. پس بهتر است صبر کنید تا واکنش‌های کافی را مشاهده کنید.
  • در صورت مشاهده سیگنال‌های نزولی می‌توانید به معامله فروش فکر کنید.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

آرش طاهری

آرش یک روزنامه نگار ارز دیجیتال است که در کرج زندگی می‌کند. او خود را دیر وارد بازی کرد، زمانی که افزایش قیمت در دسامبر 2017 اتفاق افتاد وارد حوزه رمزنگاری شد. او با داشتن سابقه در حوزه‌ی تکنولوژی و فناوری با تحت تاثیر قرار گرفتن از رونق ارزهای دیجیتال در سطح اجتماعی، دیدگاه متفاوتی را ارائه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا