تحلیل ریپل، قدرت‌نمایی نسبی، ۲۴ مرداد ۱۴۰۱

ارز دیجیتال ریپل، بر خلاف کلیت بازار، در حال نشان دادن قدرت نسبی از خود است. خریداران ریپل قیمت را بالا کشیده و در حال مبارزه برای شکست مقاومت کلیدی ۳۷ سنت هستند. با وجود فشار خریداران و حضور آنها در زمین بازی احتمال شکست این حمایت وجود دارد. در صورت شکست مقاومت پیش‌رو، سطوح بالاتر در انتظار ریپل خواهد بود. همچنین این ارز دیجیتال می‌تواند تا خط روند نزولی خود نیز حرکت کند، که مهم‌ترین سد مقاومتی ریپل در مسیر صعود آن است. برای مطالعه جزئیات بیشتر از تحلیل ریپل، تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

 

نمودار روزانه ریپل
نمودار روزانه ریپل

 

در صورتی که ریپل موفق به صعود نشود اصلاح قیمت پیش رو می‌تواند تا خط روند صعودی کوتاه مدت و پس از ان تا کف کانال ساید که قیمت ۲۷ سنت است ادامه پیدا کند.

اندیکاتور RSI همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید، به خط روند صعودی خود نزدیک شده است. حمایت این خط روند بسیار برای ریپل پر اهمیت است. در صورتی که این حمایت انجام نشود، احتمال نزول ریپل از مکان فعلی بیشتر خواهد شد. اما حمایت RSI می‌تواند ریپل را سد مقاومت رها کرده و به سمت اهداف بالاتر حرکت دهد.

اندیکاتور مکدی نیز در یک حالت خنثی گیر افتاده، نمودار‌های آن مسطح شده و هیچ نشانه‌ای از صعود یا نزول در آن دیده نمی‌شود.

  • در موقعیت فعلی نظاره‌گر بازار بودن بهترین تصمیم ممکن است. اما اگر در کف‌های قیمتی رپیل خریده باشید، می‌توانید به مقداری سیو سود نیز فکر کنید.
  • فراموش نکنید مدیریت سرمایه تنها راز ماندگاری و سود‌سازی در بازار مالی است.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا