تحلیل ریپل، ادامه روند نزولی، ۲۳ خرداد ۱۴۰۱

ارز دیجیتال ریپل، ارزی محبوب اما پر حاشیه! در تحلیل ریپل هفته گذشته گفتیم که احتمال شکست حمایت ۴۰ سنت وجود دارد و کف واقعی ریپل می‌تواند محدوده ۲۵ تا ۲۷ سنت باشد. ریپل در روز گذشته همگام با ریزش کل بازار نیز با ریزش همراه شد و حمایت ۴۰ سنت خود را با قدرت شکست.

در زمان نگارش این تحلیل، ریپل با قیمت ۳۰ سنت در حال معامله شدن است و به سطح کلیدی پایین‌تر خود نزدیک شده است. حمایت ۲۷ سنت می‌تواند کف ریپل باشد و بازار را به فاز تسلیم و ناامیدی وارد کند. فاز نا امیدی بازار دقیقا زمانی است که معامله‌گران خود دارایی خود را به فروش رسانده و نهنگ‌ها برای خرید دست به‌کار می‌شوند.

 

چارت روزانه ریپل
چارت روزانه ریپل

 

اندیکاتور RSI درحال نفوذ به محدوده اشباع فروش است. ورود به این محدوده در کوتاه مدت می‌تواند به مامنتوم نزولی بی‌افزاید، اما درنهایت نشانگر اشباع فروش و کاسته شدن فروشندگان است. همانطور که گفته شد محدوده ۲۵ تا ۲۷ سنت می‌تواند پایان نزول ریپل باشد. اما هنوز برای قطعیت دادن کمی زود است.

  • بازار به کف‌های خود نزدیک شده است، فروش در کف‌های قیمتی منطقی نیست.
  • سرمایه‌گذاری در این قیمت‌ها می‌تواند در بلند مدت سود‌ساز باشد.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا