تحلیل ریپلتحلیل

تحلیل ریپل، همچنان در کانال خنثی، ۲۲ شهریور ۱۴۰۱

ارز دیجیتال ریپل که از ماه‌ها قبل انتظار داشتیم در کانال خنثی فعلی نوسان کند، مسیر قابل پیش‌بینی خود را پیش گرفته است. بیش از ۳ ماه است که ریپل در حال تجربه این روند خنثی است و حتی بیشتر از این هم می‌تواند این روند را ادامه دهد. انتظار داریم که ریزش‌های کریپتو به پایان خود نزدیک شده و آهسته وارد فاز انباشت و کف سازی شود. در این صورت می‌توان به صعود‌های آینده امید داشت. هم‌اکنون قیمت ریپل در حدود ۳۵ سنت معامله می‌شود. برای بررسی جزئیات بیشتر تا پایان تحلیل ریپل همراه ما باشید.

 

تحلیل تکنیکال ریپل

 

تحلیل ریپل
تحلیل ریپل

 

حرکت خنثی ریپل در تصویر مشخص است. سناریو‌های پیش رو یکی ادامه حرکت خنثی و کف‌سازی در همین محدوده است. و سناریو دوم هجوم برای شکست مقاومت استاتیک ۳۸ سنت و دستیابی به قیمت‌های بالاتر است. هر دو سناریو برای سلامت این رمز ارز مفید هستند. به‌طورکلی انتظار ریزش بیشتر است از سطح ۲۸ سنت نداریم، چیزی که از ماه‌ها پیش پیش‌بینی کرده بودیم.

اندیکاتور RSI نیز مثبت شده و نشان‌ از پیدا شدن سروکله خریداران می‌دهد. حمایت خریداران قدرت صعود قیمت و حتی عبور از مقاومت پیش رو را به وجود آورده است. با این حال تا زمان شکسته نشدن حمایت پیش رو به قطع نمی‌توان به صعود امیدوار بود.

 

  • ریپل فعلا در موقعیت خرید قرار ندارد، زیرا نزدیک مقاومت خود شده و باید تا واکنش به آن سطح صبر کرد. در صورت ریزش و یا حتی شکست می‌توان در مورد خرید ریپل فکر کرد.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

آرش طاهری

آرش یک روزنامه نگار ارز دیجیتال است که در کرج زندگی می‌کند. او خود را دیر وارد بازی کرد، زمانی که افزایش قیمت در دسامبر 2017 اتفاق افتاد وارد حوزه رمزنگاری شد. او با داشتن سابقه در حوزه‌ی تکنولوژی و فناوری با تحت تاثیر قرار گرفتن از رونق ارزهای دیجیتال در سطح اجتماعی، دیدگاه متفاوتی را ارائه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا