تحلیل ریپل، ادامه روند خنثی، ۲۰ تیر ۱۴۰۱

ارز دیجیتال ریپل نیز مانندی بسیاری از آلتکوین‌ها مدتیست که درگیر روند خنثی است. در تحلیل ریپل خواهیم دید که این روند چگونه ممکن است ادامه پیدا کند، آیا صعودی در راه است؟ یا ریزش بیشتری در انتظار قیمت است؟ هم‌اکنون ریپل با قیمت ۰.۳۲ دلار در حال معامله است و چیزی در حدود ۸۳ درصد از سقف سال ۲۰۲۱ خود ریزش کرده است.

 

نمای روزانه ریپل
نمای روزانه ریپل

در تصویر مشخص است که ریپل وارد فاز کف‌سازی و روند خنثی شده است. انتظار داریم این روند ادامه پیدا کند و حمایت ۳۰ سنت کف نهایی ریپل باشد. در صورتی که اتفاق غافل‌گیر کننده‌ای رخ ندهد این سناوری محتمل‌ترین است.

اندیکاتور RSI نیز اوضاع خوبی از خود نشان‌میدهد، روند صعودی و رسیدن به حمایت داینامیک، در صورت حمایت شدن RSI احتمال توقف نزول در ریپل نیز بالا می‌رود. به هرحال کند‌های قرمز می‌تواند تا لمس دوباره حمایت ۳۰ سنت ادامه داشته باشد.

 

  • اگر قصد خرید ریپل را دارید، بهتر است تا لمس دوباره حمایت ۳۰ سنت صبر کنید. در صورت عدم وقوع این سناریو نقطه ورود بعدی گذر از مقاومت ۴۰ سنت است.
  • ریپل از جزو قدیمی‌های این صنعت است و قطعا آینده خوبی خواهد داشت. سرمایه‌گذاری بلند مدت در این قیمت‌ها می‌تواند کم ریسک باشد.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا