تحلیل ریپلتحلیل آلت‌ کوین‌ هاتحلیل ارز دیجیتال

تحلیل ریپل، حضور پر قدرت گاو‌ها، ۱۹ مهر ۱۴۰۱

ارز دیجیتال ریپل که در هفته‌های گذشته، برخلاف روند کلی بازار صعود کرده است. همچنان با حضور پر قدرت گاو‌ها و حمایت از سطوح بدست آورده مواجه است. ریپل که در روز‌های گذشته نیز سبز رنگ معامله شده باری دیگر به مهم‌ترین مقاومت خود یعنی خط روند نزولی بلند مدت رسیده است. اگر خریداران موفق به شکست این خط روند شوند، ریپل می‌تواند به کسب سطوح بالا‌تر و صعود بیشتر ادامه دهد. با این حال احتمال اصلاح قیمت نیز بسیار بالاست. هم‌اکنون، در زمان نگارش این مطلب، ریپل با قیمت ۴۸ سنت در حال معامله است. برای کسب اطلاعات بیشتر، تا انتهای تحلیل ریپل همراه ما باشید.

 

تحلیل تکنیکال ریپل

همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید، مامنتوم صعودی بالاست، اما با نزدیک شدن به خط روند نزولی رو به کاسته شدن رفته است. با توجه به اوضاع فعلی بازار همچنین صعود خوب ریپل که احتمال سیو سود نهنگ‌ها را بالا می‌برد، ریزش و اصلاح قیمت از احتمال بیشتری برخوردار است تا ادامه صعود. در هر صورت خرید ریپل در این محدوده معامله پر ریسکی بوده و باید منتظر تثبیت بیشتر قیمت ماند.

 

تحلیل ریپل
تحلیل ریپل

اندیکاتور RSI نیز با یک واگرایی معتبر در سقف قیمت رو‌به‌‍رو شده است. این واگرایی اولین سیگنال اصلاح قیمت بوده و هشدار ریزش می‌دهد. همچنین وقوع واگرایی با نزدیکی به مقاومت مهم خط روند نزولی به اعتبار آن می‌افزاید. حال نزول احتمالی می‌تواند یک اصلاح جزئیی و تثبیت باشد و هم ممکن است به ریزش‌های بیشتری ختم شود.

  • در نقطه فعلی ریپل مناسب خرید نیست، اگر قصد خرید دارید بهتر است هیجانی عمل نکنید و منتظر اصلاح و تثبیت قیمت بمانید.
  • اگر در سطوح پایین‌تر خرید کرده‌اید، موقعیت کنونی بهترین زمان برای معامله فروش و سیو سود است.
  • در صورت صعود ریپل نیز می‌توان پس از خروج از خط روند و پول بک آن وارد معامله خرید شد.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

آرش طاهری

آرش یک روزنامه نگار ارز دیجیتال است که در کرج زندگی می‌کند. او خود را دیر وارد بازی کرد، زمانی که افزایش قیمت در دسامبر 2017 اتفاق افتاد وارد حوزه رمزنگاری شد. او با داشتن سابقه در حوزه‌ی تکنولوژی و فناوری با تحت تاثیر قرار گرفتن از رونق ارزهای دیجیتال در سطح اجتماعی، دیدگاه متفاوتی را ارائه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا