تحلیل ریپل، کمین خرس‌ها در مقاومت، ۱۸ مرداد ۱۴۰۱

ارز دیجیتال ریپل که همگام با کلیت بازار هفته‌های گذشته را صعودی گذرانده بود، به مقاومت کلیدی خود رسید، مدتی اطراف مقاومت معامله شد اما گویا با کمین خرس‌ها مواجه شده است. هم‌اکنون ریپل با فشار فروش مواجه شده و درحال ثبت کندل پوشای نزولی زیر مقاومت است. اگر این کندل به همین شکل بسته شود، انتظار اصلاح قیمت تا سطوح پایین‌تر را داریم. هم‌اکنون ریپل با قیمت ۳۷ سنت و ۳۰ درصد بالاتر از کف دوماهه خود در حال معامله است. برای مطالعه جزئیات بیشتر در تحلیل ریپل، تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

 

نمودار روزانه ریپل
نمودار روزانه ریپل

 

همانطور که گفتیم، ریپل در حال تشکیل یک کندل پوشای نزولی است. در صورت بسته شدن کندل به همین شکل، انتظار‌ها برای نزول بیشتر خواهد شد. در صورت حرکت نزولی، ایستگاه اول ریپل خط روند صعودی کوتاه مدت در قیمت ۳۴ سنت و سپس حمایت کلیدی ۲۸ سنت خواهد بود.

همچنان انتظار داریم حمایت ۲۸ سنت کف نهایی ریپل را تشکیل دهد، نزول بیشتر از آن فعلا دور از تصور است. پس می‌توان انتظار داشت ریپل در کانال ساید فعلی به نوسان خود ادامه دهد.

اندیکاتور RSI، همچنان در روند صعودی خود است، با این حال در انتها کمی بی رمق شده و گارد صعودی خود را از دست داده است. برای ریزش ریپل تا کف کانال ساید، قطعا RSI نیز به زیر محدوده ۵۰ نفوذ خواهد کرد. اما اگر این اندیکاتور موفق به حمایت در بالای سطح ۵۰ شود می‌توان به صعود‌های آینده بیشتر خوش‌بین بود.

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا