تحلیل ریپلتحلیل ارز دیجیتال

تحلیل ریپل، خریداران کم رمق، ۱۵ شهریور ۱۴۰۱

کمی از شتاب نزولی ریپل کم شده، اما قدرت خاصی هم در خریداران دیده نمی‌شود. توقف فعلی می‌تواند به منزله استراحتی کوتاه و سپس ادامه روند نزولی باشد. نشانه‌هایی از تغییر روند دیده نمی‌شود و ریپل همچنان می‌تواند تا سطح ۲۸ سنت نزول کند. کف ۲۸ سنت می‌تواند بهترین فرصت‌ خرید را برای ریپل به وجود آورد. در زمان نگارش این تحلیل قیمت ریپل ۳۳ سنت و حجم معاملات آن کاهش یافته است. برای مشاهده جزئیات بیشتر، با تحلیل ریپل همراه ما باشید.

 

تحلیل تکنیکال ریپل

ارز دیجیتال ریپل، همچنان در روند نزولی بلند مدت خود است. حمایت ۲۸ سنت در نزدیکی او قرار گرفته که از ماه‌ها قبل گفته بودیم می‌تواند کف نهایی ریپل را تشکیل دهد. تمامی کندل‌های سبز فعلی صرفا استراحت روند هستند و این نزول می‌تواند ادامه داشته باشد. انتظار داریم ریپل به حرکت ساید خود در کانال ۲۸ سنت و ۳۷ سنت ادامه دهد، تا قدرت کافی را برای صعود‌‌های آینده بدست آورد.

 

نمودار روزانه ریپل
نمودار روزانه ریپل

 

اندیکاتور RSI نیز زیر محدوده ۵۰ در حال نوسان است. کندل‌های سبز ریپل می‌تواند پول بک RSI باشد، در این صورت سیگنال ریزش‌های آینده صادر خواهد شد.  تمامی شواهد احتمال ریزش بیشتر را نشان می‌‎دهد، حرکت صعودی اگر بخواهد شکل بگیرد باید برای شکست مقاومت ۳۷ سنت حرکت کند.

  • برای خرید ریپل عجله نکنید، شواهد نزولی هستند و احتمال مشاهده فرصت‌‍‌های بهتر زیاد است.
  • بهترین مکان برای خرید حمایت ۲۸ سنت است.
  • در صورت سرمایه‌گذاری حد ضرر، مدیریت ریسک و سرمایه فراموش نشود.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

آرش طاهری

آرش یک روزنامه نگار ارز دیجیتال است که در کرج زندگی می‌کند. او خود را دیر وارد بازی کرد، زمانی که افزایش قیمت در دسامبر 2017 اتفاق افتاد وارد حوزه رمزنگاری شد. او با داشتن سابقه در حوزه‌ی تکنولوژی و فناوری با تحت تاثیر قرار گرفتن از رونق ارزهای دیجیتال در سطح اجتماعی، دیدگاه متفاوتی را ارائه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا