تحلیل ریپل، ثبات نسبی قیمت، ۱۳ خرداد ۱۴۰۱

ارز دیجیتال ریپل، مطابق تحلیل هفته گذشته با سطح مقاومت خود برخورد کرد و با نزولی دوباره همراه شد. در تحلیل ریپل، انتظار حرکت ساید در کانال فعلی را داشتیم. این حرکت می‌تواند به معنی پیدا شدن کف قیمتی و شروع فاز کف‌‎سازی باشد. همانطور که بارها گفتیم در چرخه‌های نزولی بازار، حرکت ساید بهترین سناریو برای قیمت یک دارایی است.

 

تایم فریم روزانه ریپل
تایم فریم روزانه ریپل

 

ریزش ریپل یک حرکت منطقی بود، تا زمانی که حمایت اصلی به قوت خود باقیست حتی نمی‌توان به آن ریزش گفت. انتظار داریم کندل‌های قرمز تا لمس دوباره حمایت پیش رو ادامه یابد اگر چه روند صعودی RSI نیز نشانه مثبتی برای قیمت است.

اندیکاتور RSI در تایم فریم روزانه یک روند صعودی کوتاه مدت تشکیل داده است. هرچند که همچنان زیر سطح ۵۰ در نوسان است. در صورت ادامه حرکت RSI و حفظ روند فعلی اوضاع بهتری در انتظار ریپل خواهد بود. 

  • اگر به پروژه ریپل علاقهمند هستید، خرید در محدوده حمایت ۳۰ سنت به دید بلند مدت، خرید کم ریسکی می‌تواند باشد.
  • در صورت سرمایه‌گذاری مدیریت سرمایه و حد ضرر را رعایت کنید.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا