تحلیل ریپلتحلیل آلت‌ کوین‌ هاتحلیل ارز دیجیتال

تحلیل ریپل، صعود بیشتر یا اصلاح قیمت؟ ۱۲ مهر ۱۴۰۱

ارز دیجیتال ریپل، که در تحلیل‌های گذشته با صعود همراه شده بود، همچنان زمین بازی را به گاو‌ها سپرده است. با وجود اینکه اصلاحاتی رخ داد اما قیمت خوب توانسته خود را در سطوح بالا‌تر تثبیت کند. از همین رو اگر شرایط کلی بازار و بیت کوین بهتر شود، ریپل می‌تواند به شکست خط روند نزولی بلند مدت خود اقدام کند. در این صورت قیمت با افزایش بیشتری رو‌به‌رو خواهد شد. ریپل هم‌اکنون با قیمتی در حدود ۰.۴۶ دلار در حال معامله است. برای مطالعه جزئیات بیشتر از تحلیل ریپل همراه ما باشید.

 

تحلیل تکنیکال ریپل

همانطور که گفتیم فعلا مامنتوم صعودی بیشتر از نزول حس می‌شود. تسلط گاو‌ها بر میدان قابل مشاهده است و تمایلات صعودی بیشتر هستند. در بررسی سناریو صعودی، انتظار داریم ریپل از سطوح فعلی که در تصویر مشخص است به سمت شکست خط روند نزولی اقدام کند. اگر موفق شود بزرگترین سد قیمتی برداشته شده می‌توان حتی قیمت‌های بالاتر را تصور کرد. مقاومت استاتیک ۰.۷۰ دلار فعلا می‌تواند هدف این روند صعودی باشد.

اگر سناریو صعود مختل شود، ریپل در ابتدا برای تست دوباره حمایت ۳۸ سنت که پیش‌تر نقش مقاومت را ایفاد می‌کرد و همچنین میانگین متحرک ۱۰۰ روزه در قیمت ۴۰ سنت حرکت خواهد کرد. اگر این سطح حفظ شود همچنان می‌توان به ریپل امیدوار بود.

 

تحلیل ریپل
تحلیل ریپل

 

اندیکاتور RSI در حال پول بک زدن به سطح ۵۰ است که اقدامی الزامی برای این نوسانگر نما است. اگر RSI خود را در این محدوده تثبیت کند و باری دیگر صعودی شود، سناریو رشد ریپل محتمل‌تر خواهد شد. اما اگر RSI به زیر سطح ۵۰ نفوذ کند نشان‌ از قدرت‌گرفتن خرس‌ها می‌تواند باشد.

 

  • در لحظه فعلی خرید ریپل کمی پر ریسک است، با اینکه انتظارات صعودی هستند، اما بهتر است منتظر مشاهده تایید‌های بیشتری برای صعود ماند.
  • حتما نسبت ریسک به ریوارد را در معاملات خود بررسی کنید. اگر معامله‌ای نسبت خوبی ارائه نمی‌دهد از انجام آن خود داری کنید.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

آرش طاهری

آرش یک روزنامه نگار ارز دیجیتال است که در کرج زندگی می‌کند. او خود را دیر وارد بازی کرد، زمانی که افزایش قیمت در دسامبر 2017 اتفاق افتاد وارد حوزه رمزنگاری شد. او با داشتن سابقه در حوزه‌ی تکنولوژی و فناوری با تحت تاثیر قرار گرفتن از رونق ارزهای دیجیتال در سطح اجتماعی، دیدگاه متفاوتی را ارائه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا