تحلیل ریپل، برخورد به مقاومت کلیدی، ۱۲ مرداد ۱۴۰۱

ارز دیجیتال ریپل، برای سومین بار به مقاومت کلیدی ۳۷ سنت برخورد کرده است. گویا گاو‌های ریپل دست از تلاش برای عبور از این مقاومت برنداشته‌اند. از ماه‌ها پیش در تحلیل ریپل انتظار داشتیم حمایت ۲۵ سنت کف نهایی این ارز دیجیتال باشد. تا‌کنون نیز چنین بوده است. اگر گاو‌ها موفق به عبور از مقاومت ۳۷ سنت شود، احتمال اینکه ریپل هیچ‌گاه قیمت‌های پایین را مشاهده نکند وجود دارد. هم‌اکنون این ارز دیجیتال با قیمت ۰.۳۷ دلار در حال معامله است که از کف قیمتی ۵۲ روزه خود ۲۸ درصد رشد کرده است.

 

نمودار روزانه ریپل
نمودار روزانه ریپل

 

همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید، ریپل برای سومین بار به مقاومت کلیدی خود برخورد کرده، بعید نیست که اینبار خریداران قدرت شکستن این مقاومت را بدست آورند. در صورتی که گاو‌ها موفق به عبور از این سطح مقاومتی شوند، انتظار داریم ریپل تا سطوح ۴۵ سنت و سپس خط روند نزولی یک ساله در حدود قیمتی ۵۷ سنت رشد کند.

اندیکاتور RSI همچنان در روند صعودی خود در حال حرکت است. اگرچه یک واگرایی جزئی با قیمت در دو سقف اخیر آن دیده می‌شود، اما اگر RSI خود راه در محدوده‌های بالای سطح ۵۰ تثبیت کند، احتمال گذر از این مقاومت بیشتر خواهد شد.

درصورتی که ریپل در این نبرد شکست بخورد، انتظار داریم قیمت در مرحله اول تا ۳۴ سنت و سپس تا کف حمایت ۲۷ سنت خود ریزش کند.

  • ریپل هم‌اکنون در موقعیت خرید قرار ندارد. اگر قصد خرید ریپل را دارید بهتر است تا روشن شدن تکلیف قیمت با مقاومت پیش رو صبر کنید.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا