ریپل با بانک مرکزی کلمبیا شریک می‌شود

ریپل با بانک مرکزی کلمبیا برای تحقیق در مورد فناوری بلاکچین همکاری می‌کند.

 

ریپل با بانک مرکزی کلمبیا شریک می‌شود

ریپل، یک شرکت متمرکز بر ارزهای دیجیتال، با بانک مرکزی کلمبیا برای تحقیق و پیاده‌سازی فناوری آن در برنامه‌های بلاکچین همکاری کرده است. این مشارکت بخشی از مرحله سوم آزمایش بلاکچین به رهبری وزارت فناوری اطلاعات و ارتباطات کلمبیا خواهد بود.

 

بانک مرکزی کلمبیا برنامه‌های آزمایشی را برای ارزیابی کارایی پروتکل‌های مبتنی بر بلاکچین در زمینه‌های فناوری پرداخت و مدیریت داده توسعه خواهد داد. یک بیانیه مطبوعاتی توضیح داد که پلتفرم ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) در یک محیط کنترل شده بدون به خطر انداختن منابع عمومی آزمایش خواهد شد.

 

در ماه ژوئیه، دولت کلمبیا توسعه یک سیستم مبتنی بر ریپل را برای صدور گواهی‌های ثبت زمین اعلام کرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا