هزینه ۲۰۰ میلیون دلاری ریپل در دعوی با SEC

برد گارلینگ هاوس، مدیرعامل Ripple فاش کرده است که شرکت او ۲۰۰ میلیون دلار برای دفاع از خود در برابر SEC در شکایت خود در مورد xrp هزینه می‌کند. قوه مجریه انتظار دارد در سه تا شش ماه آینده در مورد این دعوی تصمیم گیری شود. وی گفت اگر ما در دعوی پیروز شویم، مشخص خواهد شد که xrp چیست، اما بقیه صنعت هنوز نامشخص است. کل صنعت کریپتو به وضوح نظارتی در ایالات متحده برای پیشرفت واقعی نیاز دارد.

 

مدیر عامل Ripple اطلاعات جدیدی در مورد شکایت SEC در مورد XRP به اشتراک می‌گذارد

برد گارلینگ هاوس، مدیر عامل آزمایشگاه ریپل، اطلاعات جدیدی در مورد نبرد حقوقی شرکتش با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) ارائه کرده است.

 

گارلینگ هاوس در طی یک گفتگوی جانبی با CNBC در اجلاس فین‌تک دبی در روز دوشنبه فاش کرد که وقتی شکایت به پایان برسد، ریپل در مجموع ۲۰۰ میلیون دلار برای دفاع از خود در برابر تنظیم‌کننده اوراق بهادار خرج کرده است.

 

مدیر اجرایی به اشتراک گذاشت:

در نبرد با SEC، ما هزینه زیادی کردیم، این اولین باری است که من این را به صورت عمومی به اشتراک می‌گذارم، تا زمانی که همه چیز گفته شود و انجام شود، ما ۲۰۰ میلیون دلار برای دفاع از خود در برابر یک دعوی حقوقی خرج کردیم که از همان ابتدا هم این خیلی منطقی نبود.

 

ناظر اوراق بهادار از او، ریپل و کریس لارسن یکی از بنیانگذارانش در دسامبر ۲۰۲۰ شکایت کرد و ادعا کردند که آنها بیش از ۱.۳ میلیارد دلار از طریق ارائه اوراق بهادار دارایی دیجیتال ثبت نشده و مداوم جمع‌آوری کرده اند. Ripple ،Garlinghouse و Larsen معتقدند که XRP یک اوراق بهادار ثبت نشده نیست.
امتیاز دهید

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا