همکاری Revolut با Koinly

از آنجایی که ارزهای دیجیتال به طور فزاینده‌ای زیر نظر مقامات مالیاتی جهانی قرار می‌گیرند، فین تک Revolut یک سرویس خودکار گزارش مالیاتی را برای کاربران خود یکپارچه کرده است.

 

Revolut با Koinly همکاری کرده است تا خدمات گزارش مالیات ارزهای دیجیتال را برای کاربران یکپارچه کند

این ارائه‌دهنده خدمات مالی دیجیتال با راه‌حل مالیات ارز دیجیتال Koinly همکاری کرده است تا به کاربران اجازه دهد گزارش‌های مالیاتی ارزهای دیجیتال را برای محاسبه سود و زیان تولید کنند. کاربران Revolut می‌توانند تاریخچه تراکنش‌های ارزهای دیجیتال خود را با Koinly همگام‌سازی کنند تا محاسبات مالیاتی را تسریع کنند.

 

جین مک ایوی، رئیس جهانی شراکت‌های Koinly می‌گوید که این مشارکت از ابتدای سال ۲۰۲۳ در حال پیشرفت بوده است. این سرویس با بیش از ۵۰ شریک مختلف در سراسر جهان کار می‌کند که این شرکت را قادر می‌سازد تا به طیف گسترده‌ای از کاربران پاسخ دهد. با اولویت‌ها و الزامات مالیاتی مختلف ارز دیجیتال.

 

دنی تالوار، رئیس مالیات کوینلی، افزود که استفاده از نرم‌افزار مالیاتی کریپتویی به طور فزاینده‌ای محبوب می‌شود، زیرا مقامات مالیاتی در سراسر جهان در این بخش تلاش می‌کنند. بسیاری از معامله‌گران رمزارز دارای چندین حساب صرافی و کیف پول هستند، به این معنی که نگهداری سوابق مالیاتی یک کابوس است. با الزامات سخت و طاقت فرسا برای نگهداری سوابق در سطح جهانی، نرم‌افزار مالیاتی کریپتو موجب صرفه‌جویی در زمان و خودکارسازی گزارش مالیاتی می‌شود.

 

تالوار قبلاً بر اهمیت خدمات مالیاتی ارزهای دیجیتال برای کمک به شهروندان در ایالات متحده برای استفاده از حصول ضرر مالیاتی تاکید کرده بود. تالوار پیش از پایان ضرب الاجل مالیاتی ایالات متحده در آوریل ۲۰۲۳، گفت که مالیات‌دهندگان بهتر است از مزیت ارزهای دیجیتال استفاده کنند تا بازارها بدهی‌های مالیاتی خود را کاهش دهند.

 

Revolut پس از کسب مجوز بانکداری در لیتوانی در اواخر سال ۲۰۱۸، به بیش از ۲۸ میلیون کاربر در چندین حوزه قضایی در سراسر جهان خدمات ارائه می‌دهد. بانک دیجیتال از دسامبر ۲۰۱۷ خدمات نگهبانی ارزهای دیجیتال را ارائه می‌دهد. از آن زمان این شرکت فین‌تک خدمات خود را در سراسر جهان در ارتباط با فرآیندهای انطباق مقررات در کشورهای مختلف گسترش داده است. این شامل دریافت چراغ سبز از سوی اداره رفتار مالی بریتانیا در سپتامبر ۲۰۲۲ برای ارائه محصولات و خدمات ارزهای دیجیتال در این کشور است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا