اخبار قانون‌ گذاریاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهاناخبار هک و امنیت

باطل شدن گذرنامه دو کوان

بر اساس گزارش‌های محلی از کره جنوبی، وزارت خارجه این کشور به دنبال بی‌اعتبار کردن پاسپورت یکی از بنیانگذاران Terraform Labs، دو کوان، است. این داستان یک روز پس از اینکه گزارش شد دفتر دادستانی ناحیه جنوبی سئول حکم بازداشت کوان را صادر کرده است، منتشر شد.

 

گزارش محلی می‌گوید که مقامات کره جنوبی پاسپورت دو کوان را هدف قرار داده اند!

در روز چهارشنبه، ۱۴ سپتامبر ۲۰۲۲، در مورد Do Kwon، یکی از بنیانگذاران Terraform Labs و گزارش منتشر شده توسط Forkast News گزارش دادیم که می‌گوید مقامات کره جنوبی حکم بازداشت کوان را صادر کرده‌اند. گمان می‌رود که کوان در حال حاضر در سنگاپور زندگی می‌کند و در چند مصاحبه اخیر، یکی از بنیانگذاران Terraform Labs گفت از وقتی پروژه کریپتویی وی از بین رفت، همه چیز او نابود شده است.

 

با این حال، Kwon متهم به اعمال حرکات مشکوکی مانند برداشت ۲.۷ میلیارد دلار قبل از اینکه سکه زمانی ثابت UST از برابری ۱ دلاری خود خارج شود، متهم شده است. Kwon، Terraform Labs و همکارانش نیز به دلیل فروش اوراق بهادار ثبت نشده با یک دعوی حقوقی دسته جمعی روبرو هستند. پس از صدور حکم بازداشت برای Kwon، روز بعد روزنامه کره جنوبی Munhwa سرمقاله‌ای منتشر کرد که می‌گوید گذرنامه کوان ممکن است مشکل داشته باشد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا