بازبینی قانون دارایی‌های مجازی اوکراین

کار در اوکراین در حال انجام است تا قانون مربوط به ارزهای رمزنگاری شده را به‌منظور هماهنگ کردن قوانین کشور با استانداردهای اروپایی به‌روزرسانی کند. چندین موسسه دولتی در کی‌یف در حال آماده‌سازی تغییراتی در لایحه دارایی‌های مجازی هستند که در اوایل سال جاری به قانون تبدیل شد.

 

اوکراین قوانین رمزنگاری اروپا را به قانون ملی منتقل می‌کند

قانون اوکراین در مورد دارایی‌های مجازی، قانون اصلی مربوط به فضای رمزنگاری این کشور، مطابق با مفاد بسته قانونی بازارهای دارایی‌های رمزنگاری اتحادیه اروپا (MiCA) اصلاح خواهد شد.

 

وزارت تحول دیجیتال این کشور به نقل از رسانه خبری کریپتو فورکلاگ توضیح داد از آنجایی که به کشور اروپای شرقی وضعیت نامزدی برای عضویت اتحادیه اروپا اعطا شده است، اوکراین باید قوانین ملی خود را با استانداردهای اروپایی تطبیق دهد.

 

این قانون اولین بار یک سال پیش توسط پارلمان اوکراین تصویب شد، اما رئیس جمهور ولدیمیر زلنسکی آن را با توصیه‌هایی بازگرداند. رادای عالی در فوریه سال جاری لایحه اصلاح شده را تصویب کرد و زلنسکی آن را در ماه مارس امضا کرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا