اخبار جهاناخبار ارز دیجیتالاخبار قانون‌ گذاری

مقامات چین آخرین طرح بازپرداخت بانکی را فاش کردند!

در اقدامی که به عنوان تلاشی برای آرام کردن مشتریان معترض بانکی تلقی می‌شود، مقامات چینی در استان هنان آخرین طرح بازپرداخت خود را اعلام کردند، طبق آن مشتریانی که دارای سپرده‌های بین ۱۴,۸۲۷ تا ۲۲,۲۴۰ دلار هستند واجد شرایط بازپرداخت هستند. علاوه بر این، مقامات گفتند که دو مقام ناشناس از استان به اتهام نقض قانون تحت بازجویی هستند.

 

بازپرداخت ها در ماه اوت شروع می شود

طبق گزارش‌ها، مقامات استان هنان چین برنامه‌هایی را برای دور دیگری از بازپرداخت به مشتریان بانک‌های روستایی که حساب‌های بانکی آنها از آپریل مسدود شده است، اعلام کرده‌اند. برنامه بازپرداخت قرار است از اول اوت آغاز شود و طبق ترتیبی که مقامات ارائه کرده اند، فقط مشتریانی که سپرده هایی بین ۱۰۰,۰۰۰ یوان (۱۴,۸۲۷ دلار) تا ۱۵۰,۰۰۰ یوان (۲۲,۲۴۰ دلار) دارند واجد شرایط دریافت بازپرداخت هستند.

 

بر اساس گزارش رویترز، مقامات این استان اکنون در حال آرام کردن مشتریان ناآرام بانک ها هستند که به تصمیم سه بانک روستایی برای مسدود کردن وجوه خود اعتراض کرده اند. پیش از آخرین اعلام، برخی از مقامات استان، بنا به گزارش ها از مقررات کووید ۱۹ کشور برای جلوگیری از اعتراضات برنامه ریزی شده استفاده کرده بودند.

 

با این حال مشتریان خشمگین بانک بعداً توانستند در خارج از دفاتر بانک مرکزی در هنان تجمع کنند. به دنبال گزارش‌هایی مبنی بر اعتراضات نادر، برخی از کاربران شبکه‌های اجتماعی شروع به پخش ویدیوهایی از تانک‌های نظامی کردند که ظاهراً برای محافظت از دفاتر بانک مرکزی در برابر معترضان حرکت می‌کردند. با این حال، کاربران دیگر اصرار داشتند که تانک ها در واقع در حال رژه در استان شاندونگ، بیش از ۴۴۰ کیلومتر دورتر بودند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا