هوش مصنوعی برای کاربردهای بلاکچین در تجارت

توسعه‌دهندگان بلاکچین از مالزی با همکاران چینی برای استفاده از هوش مصنوعی (AI) در تجارت خارجی کار خواهند کرد. هدف از این همکاری، که بخشی از یک برنامه تحقیقاتی بین‌المللی به رهبری چین است، سرعت بخشیدن به مبادلات برون مرزی است.

 

مالزی و چین تحقیقات هوش مصنوعی را برای کاربردهای تجاری فناوری بلاکچین انجام می‌دهند

زتریکس، توسعه‌دهنده پلتفرم بلاکچین عمومی مالزی و دانشگاه تحقیقاتی پیشرو این کشور، دانشگاه مالایا (UM)، با آکادمی فناوری اطلاعات و ارتباطات چین (CAICT) برای پیاده‌سازی فناوری هوش مصنوعی که می‌تواند تراکنش‌های تجاری را بهبود بخشد، به یکدیگر کمک خواهند کرد.

 

در یک بیانیه مطبوعاتی، زتریکس گفت که پروژه‌ای به نام تحقیق در مورد مسائل کلیدی زیرساخت بلاکچین فرامرزی و برنامه‌های آزمایشی (Research on Key Issues of Transborder Blockchain Infrastructure and Pilot Applications) به عنوان بخشی از همکاری بین دولتی در زمینه علم، فناوری و نوآوری بین مالزی و جمهوری خلق انتخاب شده است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا