درخواست‌های پیوستن به BRICS

نماینده کشور میزبان در مصاحبه‌ای فاش کرد که تعداد زیادی از کشورها برای عضویت BRICS پیش از اجلاس سالانه آتی آن درخواست داده اند. سازمانی که اقتصادهای نوظهور پیشرو را متحد می‌کند، در اوایل ژوئن درباره گسترش خود بحث خواهد کرد.

 

با ادامه رشد تعداد کاندیداها، BRICS در مورد گسترش صحبت می‌کند

گروه کشورهای BRICS، برزیل، روسیه، هند، چین و آفریقای جنوبی، قرار است در تاریخ ۲ تا ۳ ژوئن در کیپ تاون ملاقات کنند. به گفته آنیل سوکلال، سفیر آفریقای جنوبی در این گروه.

 

سوکلال به نقل از بلومبرگ گفت:

آنچه مورد بحث قرار خواهد گرفت، گسترش بریکس و روش‌هایی است که چگونه این اتفاق می‌افتد. وی خاطرنشان کرد، ۱۳ کشور به طور رسمی و شش کشور دیگر به صورت غیر رسمی درخواست پیوستن کرده اند.

 

ما هر روز در حال دریافت برنامه‌هایی برای پیوستن هستیم.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا