درخواست ۱۴۶ مدیر ارشد اجرایی از بایدن!

مدیران ارشد ۱۴۶ شرکت بزرگ در ایالات متحده از جمله مورگان استنلی، گلدمن ساکس، نزدک و فایزر، از جو بایدن، رئیس جمهور و رهبران کنگره خواسته اند که برای جلوگیری از عدم پرداخت بدهی ایالات متحده که ممکن است در اوایل ژوئن رخ دهد، به سرعت عمل کنند. آنها در مورد عواقب بالقوه فاجعه‌بار در صورت عدم تعهد ایالات متحده به تعهدات بدهی خود هشدار دادند.

 

مدیران اجرایی نسبت به پیامدهای فاجعه‌بار از نکول بدهی ایالات متحده هشدار می‌دهند

در مجموع ۱۴۶ مدیر اجرایی از شرکت‌های بزرگ در ایالات متحده به طور مشترک نامه‌ای سرگشاده به رئیس جمهور جو بایدن و رهبران کنگره نوشته اند و از آنها خواسته اند تا اقدامات سریعی را برای نجات ایالات متحده از عدم تعهد به تعهدات بدهی خود انجام دهند.

 

از جمله امضاکنندگان نامه می‌توان به دیوید سولومون، مدیرعامل گلدمن ساکس، جیمز گورمن، مدیر عامل مورگان استنلی، آدنا فریدمن، مدیرعامل نزدک، آلن شوارتز، مدیر اجرایی Guggenheim Partners و آلبرت بورلا، مدیر عامل شرکت فایزر اشاره کرد.

 

مدیران اجرایی خطاب به رئیس جمهور بایدن، چاک شومر، رهبر اکثریت سنا، میچ مک کانل، رهبر اقلیت سنا، کوین مک کارتی، رئیس مجلس نمایندگان و حکیم جفریس، رهبر اقلیت مجلس، نوشتند:

ما برای تاکید بر عواقب بالقوه فاجعه‌بار شکست دولت فدرال در انجام تعهداتش می‌نویسیم. بدون قطعنامه، دولت احتمالاً پولش تا ۱ ژوئن تمام خواهد شد. اقدام برای پایان دادن به بحران بدهی معلق اکنون ضروری است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا