درخواست رد مسدود کردن دارایی‌های بایننس

صرافی کریپتویی بایننس ایالات متحده از یک قاضی فدرال خواسته است تا درخواست رگولاتور اوراق بهادار ایالات متحده برای مسدود کردن دارایی‌های آن را رد کند. وکلای مدافع در یک پرونده قضایی گفتند که این شرکت نمی‌تواند پلتفرم معاملاتی را حفظ کند یا به کارمندان و فروشندگان پول پرداخت کند.

 

وکلای بایننس در ایالات متحده می‌گویند نیازی به کمک‌هایی که SEC به دنبال آن است نیست

Binance US، زیرمجموعه آمریکایی بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال، Binance، از یک قاضی فدرال خواسته است که درخواست کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) برای مسدود کردن میلیاردها دلار دارایی تحت مدیریت خود را رد کند.

 

هفته گذشته، SEC به دنبال تایید دادگاه برای مسدود کردن دارایی‌های دیجیتال بر روی پلتفرم برای مدت مبارزه قانونی با Binance.US، Binance Holdings Ltd و بنیانگذار و مدیر عامل Binance به نام Changpeng Zhao، با اشاره به نگرانی‌ها در مورد ایمنی وجوه مشتریان بود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا