درخواست مقامات دولت باهاما از SBF

روز دوشنبه، اسناد دادگاه از وکلای مرتبط با پرونده ورشکستگی FTX Trading LTD در فصل ۱۱ ادعا می‌کند که دولت باهاما از سم بنکمن فراید (SBF) یکی از بنیانگذاران FTX خواسته است تا توکن‌های کریپتویی جدیدی را ضرب کند.

 

دولت باهاما متهم به برخورد با بنیانگذار FTX، سم بنکمن فراید شد

پس از دستگیری سم بنکمن فراید (SBF) در باهاما، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) SBF را به کلاهبرداری در مورد سقوط FTX متهم کرد. علاوه بر این، گزارش‌ها نشان می‌دهد که دفتر دادستانی ناحیه جنوبی نیویورک (SDNY) و وکیل SDNY دامیان ویلیامز SBF را نیز به جنایت متهم کرده اند.

 

راشل شارف، گزارشگر دادگاه law360.com در روز سه‌شنبه فاش کرد:

دفتر دادستانی منهتن ایالات متحده روز سه‌شنبه یک کیفرخواست هشت موردی را منتشر کرد که در آن سم بنکمن فراید، بنیانگذار FTX را با طرحی چند ساله برای خارج کردن پول از صرافی که اکنون فروپاشیده است، متهم کرد. سه‌شنبه. علاوه بر این، اسناد دادگاه از پرونده ورشکستگی FTX نشان می‌دهد که مدیران تصفیه موقت مشترک FTX Digital Markets درخواستی برای رد پرونده فصل ۱۱ FTX Property Holdings LTD ارائه کرده اند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا