جمهوری‌خواهان به دنبال لغو قانون کاهش تورم بایدن

نظرات زیادی در مورد افزایش سقف بدهی ایالات متحده وجود دارد، زیرا جنت یلن، وزیر خزانه‌داری ماه گذشته گفت که نکول ایالات متحده ویرانگر خواهد بود و کریستین لاگارد، رئیس بانک مرکزی اروپا هشدار داد که این یک فاجعه بزرگ خواهد بود. ایالات متحده به تعهدات خود عمل نکرد و اکنون به نظر می‌رسد که سیاستمداران جمهوری‌خواه مایل به افزایش سقف بدهی کشور هستند، اما تنها در صورتی که قانونگذاران دیگر دستورها مربوط به انرژی سبز و تغییرات آب و هوایی در قانون کاهش تورم را لغو کنند.

 

بحث در مورد قانون کاهش تورم با نزدیک شدن به مهلت سقف بدهی داغ می‌شود

این آخر هفته، بحث‌های زیادی در مورد لغو چندین تدابیر نصب شده در قانون کاهش تورم دولت بایدن وجود دارد. جمهوری‌خواهان به رهبری کوین مک کارتی، رئیس مجلس نمایندگان، به دنبال اجرای قانون کاهش تورم هستند و در ازای آن، مایل به افزایش سقف بدهی هستند. روز چهارشنبه، مک کارتی گفت که این لغو به هدایای سبز برای شرکت‌هایی که بازار را مخدوش می‌کنند و پول مالیات‌دهندگان را هدر می‌دهند، پایان می‌دهد.

 

مک کارتی تنها قانونگذار پیشنهادی برای لغو قانون کاهش تورم نیست. عضو کنگره، اندی اوگلز در ماه فوریه قانونی را با هدف لغو رکورد هزینه‌های دموکرات‌ها ارائه کرد. اوگلز در آن زمان گفت:

رئیس‌جمهور بایدن و همکاران دموکراتش در مجلس نمایندگان اقدامات بی‌شماری را برای پیشبرد برنامه سبز خود انجام دادند. قبل از تصویب قانون کاهش تورم شکایت‌هایی وجود داشت، به طوری که ۲۳۰ اقتصاددان نامه‌ای به رهبران مجلس نمایندگان و سنا ارسال کردند و توضیح دادند که این قانون باعث افزایش تورم می‌شود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا