جمهوری‌خواهان قانون پیشنهادی SEC را محکوم کردند

جمهوری‌خواهان کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان از گری گنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) انتقاد کرده و اظهار داشتند که او از اصلاحیه‌های قانون ۳b-16 برای تحمیل دیدگاه‌های خود در مورد دارایی‌های دیجیتال استفاده می‌کند. جمهوری‌خواهان در نامه‌ای به کمیسیون بورس و اوراق بهادار، تعریف جدید پیشنهادی مبادله و پیامدهای آن را پس می‌گیرند.

 

جمهوری‌خواهان کمیته خدمات مالی با قوانین پیشنهادی SEC مخالفت کردند

جمهوری‌خواهان کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان با اصلاحات پیشنهادی به قانون ۳-۱۶ ارائه شده توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) که تعریف مبادله را گسترش می‌دهد، مخالفت می‌کنند.

 

این گروه متشکل از رئیس پاتریک مک‌هنری و ۲۸ نماینده دیگر، در ۱۳ ژوئن نامه‌ای ارسال کرد و در آن از پیامدهای تصویب این قانون و تأثیرات آن بر بازار ارزهای دیجیتال و اپراتورهای آن انتقاد کرد.

 

به گفته این نمایندگان، تصویب این قانون به این معنی است که پروتکل‌های نرم افزاری و حتی توسعه‌دهندگان محصولات مالی غیرمتمرکز باید به عنوان صرافی در SEC ثبت نام کنند. این برای پذیرش فناوری در ایالات متحده مضر خواهد بود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا