بازپرداخت وام ۲۰۰ میلیون دلاری به Voyager Digital

شرکت Alameda Research بدهی را که تقریباً نصف شده است، تا پایان سپتامبر به Voyager Digital بازپرداخت خواهد کرد. آلامدا وجوه را در سپتامبر ۲۰۲۱ به صورت ارزهای دیجیتال قرض کرد. در آن زمان، این مبلغ نزدیک به ۳۸۰ میلیون دلار بود.

 

بازپرداخت Alameda Research به Voyager Digital

بر اساس پرونده اخیر در دادگاه ورشکستگی منطقه جنوبی نیویورک، طرفین به توافق رسیده اند و Alameda حدود ۶,۵۵۳ بیت کوین (BTC) و ۵۱,۰۰۰ اتر (ETH) را تا ۳۰ سپتامبر برمی‌گرداند. در حساب توییتر شرکت Alameda، این شرکت آمادگی خود را برای بازگرداندن وجوه تایید کرد و گفت خوشحالیم که وام Voyager را برمی‌گردانیم.

 

به نوبه خود، Voyager باید وثیقه را در قالب ۴.۶۵ میلیون توکن FTT و ۶۳.۷۵ میلیون توکن Serum بازگرداند که در زمان انتشار به ۱۶۰ میلیون دلار می‌رسد. این شرکت از ماه ژوئیه مراحل ورشکستگی فصل ۱۱ را طی کرده است و در ماه سپتامبر شروع به حراج دارایی‌های خود کرد تا بخشی از وجوه را به مشتریان بازگرداند.

 

در جریان پرونده ورشکستگی، روند دادگاه و اسناد مالی رابطه عمیق بین وویجر و آلامدا را نشان داده است. در ماه ژوئن، زمانی که وویجر با مشکل مواجه شد، آلامدا از یک وام گیرنده به یک وام دهنده منتقل شد و یک کمک مالی ۵۰۰ میلیون دلاری پیشنهاد کرد. با این حال، این منجر به درگیری عمومی بین دو طرف شد و ویجر خرید را رد کرد و ادعا کرد که می تواند به مشتریان آسیب برساند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا