نماینده دیویدسون علیه گری گنسلر اعلام جنگ کرد

بررسی‌های نظارتی بی‌وقفه Gensler در رمزارزها منجر به افزایش مخالفت اعضای آژانس خود شده است. جنگ صلیبی گری گنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) علیه صنعت دارایی‌های کریپتویی، واکنش‌های سیاسی را برانگیخته است. وارن دیویدسون، نماینده ایالات متحده، آخرین کسی است که تلافی‌جویانه انجام داده است. نماینده اوهایو گفت که او قانونی را برای برکناری گنسلر به عنوان رئیس SEC در تلاش برای اصلاح یک سری طولانی از سوء استفاده‌ها معرفی می‌کند.

 

نفوذ غیرقانونی SEC

این اطلاعیه پس از آن صورت می‌گیرد که SEC گفت که تعریف مجدد پیشنهادی یک صرافی را تحت قوانین آژانس مدرن می‌کند که می‌تواند شامل فعالان بازار کریپتو در امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) نیز شود.

 

رئیس SEC اظهار داشت که اصلاحات قوانین می‌تواند برای سرمایه‌گذاران و همچنین بازارها سودمند باشد زیرا مستلزم قرار دادن برخی کارگزاران تحت نظارت نظارتی اضافی است.

 

تمرکز بر مدرن‌سازی مفهوم صرافی خواهد بود که بیشتر به عنوان سیستمی شناخته می‌شود که خریداران و فروشندگان اوراق بهاداری را که استفاده از سود تجاری غیر شرکتی را ارائه می‌دهند و نوع دیگری از روش غیر اختیاری.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا