بازگشایی پرونده Onecoin در بلغارستان

وکیلی به نمایندگی از قربانیان Onecoin از مقامات بلغارستان خواسته است تا تحقیقات در مورد طرح هرمی کریپتویی را دوباره باز کنند و دارایی‌ها را برای جبران غرامت به مشتریانش توقیف کنند. وکیل دادگستری از مقامات صوفیه می‌خواهد که تحولاتی را که او در رابطه با این پرونده می‌داند، از جمله قتل اخیر یک شخصیت جنایتکار بلغاری در آفریقای جنوبی، در نظر بگیرند.

 

وکیل امیدوار است که دادستان جدید بلغارستان تحقیقات Onecoin را به عهده بگیرد

دکتر جاناتان لوی، نماینده حقوقی افراد تحت تاثیر Onecoin از چندین کشور، درخواست جدیدی را ارائه کرده است که دادستان ارشد بلغارستان تحقیقاتی را در مورد طرح چند میلیارد دلاری رمزارز پانزی باز کند و دارایی‌های مرتبط را برای بازپرداخت قربانیان مصادره کند.

 

لوی در نامه‌ای به وزارت دادگستری بلغارستان توجه خود را به رویدادهای اخیر معطوف کرده است که معتقد است به این پرونده مرتبط است. اینها شامل قتل کراسیمیر کامنوف، شخصیت جرایم سازمان‌یافته بلغاری در آفریقای جنوبی، که با ایوان گشف، دادستان کل بلغارستان برکنار شده اخیر و روجا ایگناتوا، بنیانگذار فراری Onecoin، مرتبط است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا