حذف Cardano ،Solana و Polygon از Robinhood

فین‌تک و شرکت کریپتویی Robinhood اعلام کرده است که کاردانو (ADA)، سولانا (SOL) و پالیگان (MATIC) را در تاریخ ۲۷ ژوئن ۲۰۲۳ از فهرست حذف می‌کند. این توسعه پس از آن صورت می‌گیرد که شرکت سهامی عام فاش کرد که در حال بازبینی فعال سکه خود است. لیست‌ها در پی اقدامات اجرایی اخیر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) علیه بایننس و کوین بیس حذف شده اند.

 

Robinhood ارزهای Cardano ،Solana و Polygon را حذف می‌کند

Robinhood، یک شرکت خدمات مالی که مقر آن در منلو پارک کالیفرنیا است، قصد دارد هشتمین، دهمین و یازدهمین دارایی کریپتویی با ارزش بازار بزرگ را در ۲۷ ژوئن حذف کند. این تصمیم در یک پست شرکت منتشر شده و در ۹ ژوئن فاش شد که نشان می‌دهد کاردانو (ADA)، سولانا (SOL) و پالیگان (MATIC) از برنامه‌های شرکت Robinhood حذف خواهند شد.

 

در بیانیه‌ای که روز جمعه منتشر شد، رابینهود گفت:

ما به طور مرتب ارزهای دیجیتالی را که در رابینهود ارائه می‌کنیم، بررسی می‌کنیم. بر اساس آخرین بررسی خود، تصمیم گرفته‌ایم تا پشتیبانی از کاردانو (ADA)، پالیگان (MATIC) و سولانا (SOL) را در ۲۷ ژوئن ۲۰۲۳ در ساعت ۶:۵۹ عصر به وقت شرقی پایان دهیم.

 

این شرکت همچنین به کاربران اطمینان داد که هیچ کوین دیگری تحت تأثیر قرار نمی‌گیرد و رمزارز شما همچنان در Robinhood امن است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا