اخبار بلاکچیناخبار آلت‌ کوین‌ هااخبار ارز دیجیتالاخبار جهاناخبار قانون‌ گذاریاخبار هک و امنیت

حذف Roche از پرونده Tether!؟

کایل روش، وکیل دادگستری و شریک موسس شرکت Roche Freedman LLP، اخیراً از تعدادی از دعاوی دسته جمعی که توسط این شرکت حقوقی آغاز شده بود، کناره‌گیری کرد. انصراف وکیل به دنبال ویدئوهایی است که پخش شده و نشان می‌دهد وکیل در حال بحث در مورد ارتباط با شرکت‌های ارز دیجیتال است. پس از تشکیل پرونده اولیه وکیل، صادرکننده استیبل کوین تتر درخواست می‌کند که شرکت دعوی قضایی Roche Freedman از شکایت دسته جمعی علیه شرکت حذف شود.

 

تتر می‌خواهد شرکت حقوقی Roche Freedman از پرونده حذف شود

الیوت گرینفیلد از شرکت Debevoise & Plimpton LLP به قاضی علیه صادرکننده استیبل کوین تتر نامه نوشته است. شکایت دسته جمعی ادعا می‌کند که بازار کریپتو توسط استیبل کوین تتر (USDT) دستکاری شده است. خلاصه‌ای از دادخواستی که در وب‌سایت Roche Freedman میزبانی شده است، خاطرنشان می‌کند Tether یا همان USDT، دارایی‌های رمزنگاری شده را به‌طور کاذب به‌منظور پشتیبانی از ذخیره ۱ به ۱ با دلار آمریکا که وجود نداشت، به بازار عرضه کرد. شاکیان همچنین ادعا می‌کنند که USDT برای خرید کالاهای رمزنگاری به منظور ایجاد قیمت‌های متورم مصنوعی استفاده شده است.

 

این نامه درباره کایل روش، وکیل و شریک موسس شرکت Roche Freedman صحبت می‌کند. Roche اخیراً با جنجال‌های زیادی احاطه شده است، زیرا مجموعه‌ای از ویدیوهای منتشر شده توسط Crypto Leaks نشان می‌دهد که وکیل در مورد روابط خاص با مشاغل کریپتو صحبت می‌کند. این وکیل به ویدیوهای Crypto Leaks پرداخته و اصرار دارد که این اطلاعات شامل بسیاری از اظهارات نادرست بدون منبع و کلیپ‌های ویدئویی بسیار ویرایش شده به طور غیرقانونی به دست آمده است که به‌طور دقیق ارائه نشده اند. در ۳۱ اوت، Roche درخواست کرد تا خود را از چندین پرونده قضایی از جمله پرونده علیه Tether حذف کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا