حذف توکن‌های خاص از Revolut

طبق گزارشی که روز دوشنبه منتشر شد، شرکت فین‌تک بریتانیایی Revolut قصد دارد دارایی‌های پالیگان، سولانا و کاردانو را از پلتفرم مستقر در ایالات متحده حذف کند. Revolut به قوانین در حال تحول در ایالات متحده اشاره کرد و کاربران باید این سه توکن را تا ۱۸ سپتامبر بفروشند.

 

Revolut به Bakkt ،Robinhood و Etoro در حذف دارایی‌های دیجیتالی خاص از فهرست می‌پیوندد

بر اساس گزارش Yogita Khatri از The Block، صرافی Revolut به صفوف Bakkt ،Robinhood و Etoro می‌پیوندد زیرا قصد دارد پالیگان (MATIC)، سولانا (SOL) و کاردانو (ADA) را از فهرست حذف کند. این گزارش نشان می‌دهد که Revolut ایمیلی را برای مشتریان آمریکایی خود ارسال کرده است که در آن بیان شده است که این تصمیم به دلیل تغییر قوانین و مقررات در مورد ارزهای دیجیتال در ایالات متحده بوده است.

 

Revolut، مستقر در لندن، انگلستان، در ۱ ژوئیه ۲۰۱۵ توسط نیکولای استورونسکی و ولاد یاتسنکو تاسیس شد. طی هشت سال گذشته، کسب و کار نئوبانکینگ این شرکت با حضور در آمریکای شمالی، اروپا و منطقه آسیا و اقیانوسیه رشد قابل توجهی داشته است. طبق گزارش Khatri، Revolut به این نشریه اطلاع داد که یکی از دلایل حذف سکه‌ها، تصمیم شریک شرکت، Bakkt، برای حذف توکن‌ها از فهرست است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا