برکناری گنسلر رئیس SEC با قانون تثبیت SEC

وارن دیویدسون، نماینده جمهوری خواه کنگره که برای اولین بار این قانون را در اواسط آپریل ارائه کرد، قانون تثبیت SEC را برای برکناری گری گنسلر، رئیس فعلی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) ارائه کرده است. دیویدسون اصرار دارد که هدف از این اقدام محافظت از بازار سرمایه ایالات متحده در برابر یک رئیس ظالم است.

 

قانون برای برکناری رئیس SEC در تلاش برای حفاظت از بازار سرمایه ایالات متحده

چندین قانونگذار جمهوری خواه آشکارا از گری گنسلر، رئیس SEC به دلیل عملکرد او در رهبری بخش نظارتی اوراق بهادار فدرال انتقاد کرده اند. از جمله وارن دیویدسون، نماینده کنگره که اخیراً اعلام کرده است قصد دارد قانونی برای برکناری گنسلر از سمت خود ارائه کند. کمتر از دو ماه بعد، دیویدسون قانون تثبیت SEC را ثبت کرد و این خبر را در ۱۲ ژوئن در توییتر به اشتراک گذاشت.

 

دیویدسون در بیانیه‌ای گفت:

بازارهای سرمایه باید در برابر یک رئیس ظالم از جمله رئیس فعلی محافظت شوند. به همین دلیل است که من قوانینی را برای رفع سوء استفاده مداوم از قدرت و تضمین حفاظتی که به نفع بازار برای سال‌های آینده است، معرفی می‌کنم. زمان اصلاحات واقعی و برکناری گری گنسلر از ریاست SEC فرا رسیده است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا