حذف ALGO ،MANA ،DASH و MATIC از Etoro

شرکت تجارت اجتماعی و سرمایه‌گذاری Etoro روز دوشنبه اعلام کرد که از ۱۲ ژوئیه ۲۰۲۳، مشتریان ایالات متحده نمی‌توانند معاملات جدیدی را برای ALGO ،MANA ،DASH و MATIC آغاز کنند. این شرکت چشم‌انداز نظارتی در حال تحول را به عنوان دلیل حذف از فهرست ذکر کرد.

 

Etoro اعلام کرد که قصد دارد ۴ دارایی کریپتویی را از لیست خارج کند

پلتفرم تجارت و سرمایه‌گذاری Etoro که در تل آویو اسرائیل واقع شده است، تصریح کرد که از ۱۲ ژوئیه ۲۰۲۳، مشتریان آمریکایی از تجارت چهار ارز دیجیتال مجزا منع خواهند شد. این سازمان ادعا کرد که سیستمی را برای تیم خود ابداع کرده است تا دارایی‌های دیجیتال را در پاسخ به جو نظارتی در حال تغییر ارزیابی کند.

 

Etoro روز دوشنبه گفت:

با توجه به تحولات اخیر، ما تغییراتی را در ارائه ارزهای دیجیتال خود برای مشتریان ایالات متحده ایجاد خواهیم کرد. از ساعت ۶ صبح به وقت شرقی چهارشنبه ۱۲ ژوئیه ۲۰۲۳، مشتریان ایالات متحده دیگر نمی‌توانند موقعیت‌های جدیدی را در algorand (ALGO) ،decentraland (MANA)، دش (DASH) و polygon (MATIC) باز کنند. مشتریان می‌توانند به حفظ و فروش موقعیت‌های موجود در این سکه‌ها ادامه دهند.

 

این اعلامیه از سوی Etoro پس از تصمیم رابینهود برای حذف کاردانو (ADA)، سولانا (SOL) و پالیگان (MATIC) از لیست بود. این حذف‌ها در پی شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) از بایننس و کوین بیس صورت می‌گیرد. بسیاری از دعاوی SEC ادعا می‌کنند که تعداد انگشت شماری از دارایی‌های دیجیتال خاص اوراق بهادار یا قراردادهای سرمایه‌گذاری هستند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا