رد پیش‌بینی‌های فروپاشی اقتصادی روسیه

ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه می‌گوید روسیه فعالانه با سازمان‌های بین‌المللی مهم از جمله گروه بریکس، سازمان همکاری شانگهای (SCO)، انجمن کشورهای جنوب شرق آسیا (ASEAN)، شورای همکاری خلیج فارس (GCC) و سازمان‌های چندجانبه آفریقایی و آمریکایی لاتین زبان همکاری می‌کند. پوتین همچنین پیش‌بینی‌ها درباره فروپاشی کامل اقتصاد روسیه را رد کرد.

 

روسیه به طور فعال با بریکس، سازمان همکاری شانگهای، Asean همکاری می‌کند

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه روز چهارشنبه در نشست عمومی مجمع اقتصادی اوراسیا سخنرانی کرد. از جمله موضوعاتی که وی مطرح کرد، در مورد وضعیت اقتصاد روسیه، اثرات تحریم‌های غرب و همکاری با سازمان‌های بزرگ بین‌المللی از جمله بلوک بریکس و سازمان همکاری شانگهای (SCO) بود. گروه BRICS شامل برزیل، روسیه، هند، چین و آفریقای جنوبی است.

 

پوتین در مجمع سالانه اتحادیه اقتصادی اوراسیا (EAEU) توضیح داد:

من موضوع مجمع ادغام اوراسیا در دنیای چندقطبی را در نظر می‌گیرم.

 

رئیس جمهور روسیه گفت:

ما می‌بینیم که تغییرات واقعاً عمیق و اساسی در عرصه جهانی در حال وقوع است. دولت‌های بیشتری به سمت تقویت حاکمیت ملی، دنبال کردن سیاست‌های مستقل داخلی و خارجی و پایبندی به مدل توسعه خود حرکت می‌کنند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا