اخبار NFTاخبار ارز دیجیتال

ثبت اولین NFT رسمی در فرمول یک

اولین NFT مربوط به فرمول یک به زودی منتشر می‌شود. ثبت علامت تجاری فرمول یک، راه را برای NFTهای فرمول یک هموار می‌کند. فرمول یک در نظر دارد، برای جایزه بزرگ لاس‌وگاس استریپ ۲۰۲۳ NFTها را ثبت کند. فرمول یک می‌تواند توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT)، کلکسیون‌های دیجیتال و پشتیبانی پرداخت ارزهای دیجیتال را پیش از افتتاحیه جایزه بزرگ لاس وگاس در سال ۲۰۲۳ معرفی کند.

 

ثبت دو پرونده تجاری در فرمول یک

بخش علائم تجاری فرمول یک در ۲۳ آگوست، دو پرونده ثبت علامت تجاری جدید را در اداره ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده ثبت کرد. این پرونده ها نشان تجاری و لوگوی پیست استریپ لاس وگاس و لیست گسترده ای از کالاها و خدماتی را در نظر دارد که در طول این رویداد ارائه کند.

 

این پرونده به NFT هایی اشاره می‌کند که نشان دهنده مالکیت طیف گسترده ای از اقلام واقعی از جمله تجهیزات خودرو، اقلام تزئینی، لباس، کیف، کیف پول و حتی “عطرسازی” است.

 

این پرونده همچنین به نرم‌افزار رایانه‌ای قابل دانلود برای مدیریت تراکنش‌های ارزهای دیجیتال با استفاده از فناوری بلاکچین اشاره می‌کند که به طور بالقوه نشان می‌دهد، مسابقه و سازمان‌دهندگان آن در حال آماده شدن برای پشتیبانی از پرداخت‌های ارزهای دیجیتال است.

 

بند دیگری وجود دارد که کالاها و خدمات مالی را معرفی می‌کند و گستره سیستم‌های پرداخت مبتنی بر ارزهای دیجیتال و بلاکچین را شرح می‌دهد؛ در این بند خدمات قابل ارائه اشاره شده است:

“خدمات مالی از جمله کیف پول الکترونیکی و ارز دیجیتال؛ انتقال الکترونیکی دارایی های رمزنگاری شده؛ خدمات صرافی؛ تجارت ارز؛ خدمات ارز مجازی؛ انتقال الکترونیکی وجوه ارائه شده از طریق فناوری بلاکچین؛ تراکنش‌های مالی از طریق بلاکچین؛ خدمات ارز دیجیتال، یعنی ارائه یک ارز دیجیتال یا توکن دیجیتال برای استفاده از طریق یک شبکه کامپیوتری جهانی؛ ارائه توکن؛ ارائه توکن‌های غیرقابل تعویض.”

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا