اخبار قانون‌ گذاریاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهاناخبار صرافی‌ ها

ثبت نام CME Group به عنوان تاجر مستقیم FCM

بر اساس گزارش اخیر، بزرگترین بورس اوراق بهادار جهان CME Group به دنبال ثبت نام به عنوان تاجر مستقیم کمیسیون آتی (FCM) است. تصمیم گروه CME به دنبال صرافی ارز دیجیتال FTX است، زیرا این شرکت ارز دیجیتال درخواست تبدیل شدن به یک سازمان تسویه مشتقه را داده و منتظر تأیید کمیسیون معاملات آتی کالای ایالات متحده (CFTC) است. اگر گروه CME به عنوان یک FCM تأیید شود، این شرکت می‌تواند کارگزاران شخص ثالث را دور بزند و معاملات آتی را مستقیماً در پلت فرم CME ارائه دهد.

 

در حالی که FTX منتظر تایید CFTC است، گروه CME Exchange برای FCM ثبت نام می‌کند

بر اساس گزارشی که توسط وال استریت ژورنال (WSJ) منتشر شده است، بزرگترین بورس مشتقات مالی جهان، CME Group، برای تبدیل شدن به یک تاجر کمیسیون آتی (FCM) ثبت کرده است. Alexander Osipovich، نویسنده WSJ توضیح داد که CME در ماه اوت ثبت نام را ثبت کرد و Osipovich معتقد است که این شرکت به دنبال پیشی گرفتن از رقیب ارزهای دیجیتال خود، FTX، در این امر است.

 

اگر ثبت FCM گروه CME تایید شود، CME می‌تواند به طور مستقیم مشتقات را بدون نیاز به کارگزاری‌هایی مانند TDAmeritrade، Saxo Bank Interactive Brokers، Robomarkets و Grandcapital ارائه دهد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا