اخبار بیت‌ کویناخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

امتناع از خرج کردن بیت کوین توسط دارندگان بلند مدت

پس از اینکه بیت کوین تقریباً ۴۵ روز پیش به ۲۵ هزار دلار نزدیک شد، قیمت دارایی کریپتو در برابر دلار آمریکا بیش از ۱۷.۸۸ درصد از ارزش خود را از دست داد. تجزیه و تحلیل Onchain توسط محققان در Glassnode جزئیاتی را نشان می‌دهد که افت قیمت، دارندگان کوتاه مدت را در معرض زیان غیرقابل تحقق شدید قرار داده است. از سوی دیگر، دارندگان بلندمدت قوی هستند و محققان گلس‌نود می‌گویند معیارهای متعددی نشان دهنده این هستند که آنها در ضرر نیستند.

 

دارندگان بیت کوین درازمدت فروشنده نیستند

بر اساس خبرنامه اخیر onchain که توسط Glassnode و Ukuria On-Chain نوشته شده است، بازار خرسی کریپتو همچنان درگیر دارندگان کوتاه مدت است. در حالی که بیت کوین (BTC) از ۱۴ اوت ۱۷.۸۸ درصد از ارزش خود را در برابر دلار آمریکا از دست داده است، آمارهای ۱۴ روزه نشان می‌دهد که بیت کوین تقریباً ۹.۳ درصد کاهش یافته است و از اول سال تا به امروز، بیت کوین ۵۳.۲ درصد کاهش یافته است.

 

علاوه بر این، از زمان ATH در ۱۱ ماه پیش، ۱۰ نوامبر ۲۰۲۱، بیت کوین ۷۱.۳ درصد کاهش یافته است. خبرنامه Glassnode که در ۲۶ سپتامبر منتشر شد، نمودار Bitcoin Realized Cap HODL Waves chart را برجسته می‌کند که نشان می‌دهد چگونه دارندگان بلندمدت BTC ثابت قدم می‌مانند.

 

طبق داده‌های کانال تلگرامی گلس‌نود قبل از انتشار خبرنامه onchain، سکه‌های ۳ ماهه و بالاتر اکنون ۸۶.۳ درصد از کل ثروت دلاری را که توسط عرضه بیت کوین نگهداری می‌شود، تشکیل می‌دهند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا