کاهش عرضه استیبل کوین BUSD

در حالی که میلیاردها دلار از دارایی‌های کریپتویی از بایننس، بزرگترین صرافی جهان از نظر حجم برداشت شده است، استیبل کوین BUSD شاهد کاهش قابل توجهی در گردش سکه‌های آن در سه روز گذشته بوده است. در حالی که ۲۰ درصد از عرضه BUSD از ماه گذشته کم شده است، آمار نشان می‌دهد که ۱۴.۷۷ درصد از کاهش در ۱۳ دسامبر رخ داده است.

 

عرضه BUSD از ۱۳ دسامبر بیش از ۳.۲۵ میلیارد کاهش یافته است

در میان گمانه زنی‌های پیرامون بایننس و تعداد زیادی برداشت (بیش از ۳ میلیارد دلار) که در ۱۳ دسامبر ۲۰۲۲ انجام شد، استیبل کوین BUSD شاهد کاهش ۱۴.۷۷ درصدی عرضه آن در عرض سه روز بود. در طول ماه گذشته، آمار نشان می‌دهد که BUSD میزان ۲۳ میلیارد توکن در گردش داشته است و امروز ۲۰ درصد کاهش یافته و به ۱۸.۴۴ میلیارد دلار سکه رسیده است.

 

این خبر پس از گزارش در مورد استیبل کوین وابسته به Binance و Paxos است که طی دو ماه در ۲۲ اکتبر ۲۰۲۲ ۲۲ درصد افزایش یافته است. لازم به ذکر است در حالی که BUSD نماد و نام خود را با صرافی ارز دیجیتال Binance به اشتراک می‌گذارد. استیبل کوین توسط Paxos مدیریت می‌شود.

 

بیشتر بدانید: ارز BUSD چیست؟

 

شرکت کریپتویی Paxos همچنین پکس دلار (USDP) و پکس طلا (PAXG) را مدیریت می‌کند. افزایش BUSD در آن زمان در حالی رخ می‌داد که تتر (USDT) و USDC شاهد کاهش سکه‌های خود در گردش بودند. از نظر ارزش بازار، ارزش بازار BUSD ششمین ارزش گذاری بازار ارزهای دیجیتال است و درست پس از سقوط UST Terra وارد ده رتبه برتر شد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا