کاهش تقاضا برای روش‎‌های پرداخت کریپتویی

بانک سرمایه‌گذاری جهانی جی‌پی‌مورگان تقاضای کمی برای کریپتو به عنوان روش پرداخت می‌بیند. با این حال، این بانک خاطرنشان کرد که ارزهای دیجیتال در حال تبدیل شدن به جریانی بزرگتر، از جمله در متاورس هستند.

 

JPMorgan تقاضای کمی برای کریپتو به عنوان یک ابزار پرداخت می‌بیند

Takis Georgakopoulos، رئیس جهانی پرداخت‌های بخش بانک سرمایه‌گذاری و شرکت‌های جی‌پی مورگان، این هفته در مصاحبه‌ای با بلومبرگ در مورد تقاضای مشتری برای رمزنگاری به عنوان یک روش پرداخت صحبت کرد. او گفت ما شاهد تقاضای زیادی برای مشتریانمان بودیم، اما تا شش ماه پیش. ما در حال حاضر تقاضای خیلی کمی را شاهد هستیم.

 

Georgakopoulos ضمن اشاره به اینکه تقاضا برای ارز دیجیتال به عنوان ابزار پرداخت به شدت کاهش یافته است، تاکید کرد که بانک همچنان از مشتریانی که می‌خواهند از رمزنگاری برای این منظور استفاده کنند، حمایت خواهد کرد.

 

او افزود که ارزهای رمزنگاری شده همچنین در بخش بازی بزرگ و بزرگتر می‌شوند. هم در بازی‌های سنتی و هم در متاورس، وی فرصت‌های زیادی را در آنجا شاهد است.

 

این هفته، جیمی دیمون، مدیر عامل جی‌پی‌مورگان نیز تردید خود را در مورد بیت کوین و ارز دیجیتال تکرار کرد. من در مورد توکن‌های رمزنگاری که شما آن‌ها را ارز می‌نامید، مانند بیت کوین، شک دارم. آنها طرح‌های پانزی غیرمتمرکز هستند. با این حال، او تاکید کرد که در مورد بلاکچین و امور مالی غیرمتمرکز (defi) تردید ندارد و آنها را نوآوری های واقعی نامید.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا