Redemptions اقتصاد استیبل کوین را آزار می‌دهد

بر اساس آمار، ارزش بازار اقتصاد استیبل کوین در ۲ ژوئیه ۲۰۲۳ به زیر ۱۲۹ میلیارد دلار کاهش یافته و به ۱۲۸.۲۱ میلیارد دلار فعلی رسیده است. از ۲۸ می، بیش از ۲ میلیارد دلار استیبل کوین از اقتصاد توکن استیبل کوین خارج شده است.

 

اقتصاد استیبل کوین با کاهش ارزش بازار به زیر ۱۲۹ میلیارد دلار، با انقباض روبرو می‌شود

ارزش اقتصاد کریپتو در ۳۰ روز گذشته افزایش یافته است. با این حال، اقتصاد استیبل کوین در ماه ژوئن بیش از ۲ میلیارد دلار از دست داد. بر اساس داده‌ها، در ۲۸ می، ارزش خالص اقتصاد استیبل کوین ۱۳۰.۲۸ میلیارد دلار بود، در حالی که در حال حاضر ۱۲۸.۲۱ میلیارد دلار است. این نشان می دهد که بازخریدهای استیبل کوین در ۳۰ روز گذشته به ۲.۰۷ میلیارد دلار رسیده است.

 

بر اساس آمارهای فعلی آرشیو شده در ۲ ژوئیه، سه مورد از پنج استیبل کوین برتر بر اساس ارزش‌گذاری بازار، بازخرید شده اند. تتر (USDT) و trueusd (TUSD) در ۳۰ روز گذشته شاهد افزایش قیمت بوده اند و USDT تنها ۰.۱٪ افزایش یافته است. در مقابل، TUSD نسبت به ماه قبل ۴۹.۴ درصد افزایش یافت و در نتیجه ارزش بازار آن از ۲ میلیارد دلار به ۳.۰۵ میلیارد دلار فعلی افزایش یافت.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا