تحلیل فاندامنتالتحلیل

آلتکوین‌های قرمز

آلتکوین‌ها در طول هفته در حال پرواز بودند، در دو روز گذشته متوقف شده بودند، اما اکنون به رنگ قرمز هستند.

 

سقوط پس از صعودی کوتاه

اتریوم یکی از تاثیرگذارترین اجراکنندگان بود. از ۱,۰۰۰ دلار به بیش از ۱,۶۰۰ دلار در طی دو روز رسید و دیروز نیز تثبیت قیمت کرد. اما اکنون، کاهش روزانه ۵ درصدی، دومین ارز دیجیتال بزرگ را به ۱,۵۰۰ دلار رسانده است.

 

Solana و Polygon درصدهای مشابهی را در یک روز از دست داده اند. در نتیجه، SOL زیر ۴۰ دلار است، در حالی که MATIC 0.8 دلار است.

 

BNB، Ripple، Cardano، Dogecoin، Polkadot و Shiba Inu نیز اکنون در وضعیت قرمز قرار دارند. آوالانچ تقریباً ۹ درصد کاهش یافته است و به زیر ۲۰ دلار رفتن نزدیک است.

 

وضعیت آلتکوین‌های دیگر ​​نیز مشابه است. به این ترتیب، جای تعجب نیست که ارزش کل بازار کریپتو در یک روز ۵۰ میلیارد دلار از دست داده است. این معیار اکنون کمی بیش از ۱ تریلیون دلار است.
امتیاز دهید

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا