رکورد بالای بدهی کارت اعتباری

بر اساس نظرسنجی نیوزویک که توسط Redfield & Wilton Strategies انجام شد، ۵۵ درصد از آمریکایی‌ها بسیار یا نسبتاً نگران پرداخت بدهی‌های اعتباری در سال جاری هستند. کل موجودی کارت اعتباری آمریکایی‌ها از زمانی که فدرال رزرو آمریکا شروع به ردیابی داده‌ها کرد در بالاترین حد خود قرار دارد و معیارهای فعلی نشان می‌دهد که آمریکایی‌ها از اعتبار برای کاهش فشارهای تورمی استفاده می‌کنند.

 

مصرف‌کنندگان ایالات متحده برای هزینه‌های مرتبط با تورم به کارت‌های اعتباری متکی هستند

در حالی که آخرین گزارش شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) از سوی اداره آمار کار ایالات متحده حاکی از کاهش تورم در ایالات متحده است، آمریکایی‌ها برای جبران افزایش قیمت‌ها به کارت‌های اعتباری روی آورده اند. بر اساس نظرسنجی منتشر شده توسط Newsweek و Redfield & Wilton Strategies، که در ۳۱ می از ۱۵۰۰ شهروند آمریکایی نظرسنجی کرد، تقریباً ۳۰٪ از پاسخ‌دهندگان دارای بدهی بین ۱۰۰۰ تا ۵۰۰۰ دلار هستند. در میان آمریکایی‌های ۲۲ تا ۳۴ ساله، حدود ۲۲ درصد بیش از ۱۰,۰۰۰ دلار بدهی انباشته کرده اند، در حالی که ۲۱ درصد از شهروندان آمریکایی ۳۵ تا ۴۴ ساله نیز دارای همان سطح بدهی هستند.

 

ملیسا لامبارنا، کارشناس کارت‌های اعتباری در Nerdwallet، به نیوزویک اظهار داشت که مصرف‌کنندگان آمریکایی فعالانه از کارت‌های اعتباری خود برای هدایت هزینه‌های مرتبط با تورم استفاده می‌کنند. مدیر اجرایی Nerdwallet خاطرنشان کرد که افزایش قیمت‌ها باعث شده است که برخی از آمریکایی‌ها برای رفع نیازهای مالی خود به کارت‌های اعتباری خود وابسته شوند. بر اساس آمار Lendingtree، بدهی کارت اعتباری برای مصرف‌کنندگان آمریکایی با استناد به داده‌های بدهی مصرف‌کنندگان از بانک فدرال رزرو نیویورک به رکورد بالایی رسیده است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا