اخبار آلت‌کوین‌ها

رکورد ۱۲.۶ میلیارد سوزاندن توکن توسط ارتش شیبا

بر اساس توئیت‌های اخیر ارسال شده توسط پلتفرم @Shibburn که تراکنش‌هایی را که شیبا را به کیف پول‌های بن‌بست سوق می‌دهد و خود Shiba Inu را نیز می‌سوزاند، ردیابی می‌کند، مقدار خیره‌کننده‌ای نزدیک به ۱۳ میلیارد SHIB در ۲۴+ ساعت گذشته از عرضه در گردش حذف شده است.

اکثریت این مقدار شگفت انگیز SHIB تنها در عرض یک ساعت نابود شد.

 

۱۲.۶ میلیارد SHIB سوخت

Shibburn این خبر را منتشر کرده است که ساعاتی پیش، ۱۰,۰۲۸,۵۵۱,۹۸۵ توکن Shiba Inu در شش تراکنش به کیف پول‌های غیرقابل مصرف منتقل شدند. این مقدار SHIB به ارزش ۱۲۳۵۵۱ دلار است.

 

در مجموع ۱۰ میلیارد SHIB از این مبلغ در یک انتقال واحد توسط یک کیف پول رمزنگاری ناشناس منتقل شد. این بزرگترین تراکنش تک رایتی برای Shiba Inu تا کنون از زمان شروع سوختگی بوده است.

 

بر اساس وب سایت پروژه Shibburn، میزان سوختن SHIB به میزان فوق العاده ۵۱۸۹.۰۹ درصد افزایش یافته است.

با کاهش عرضه در گردش یک توکن، ارز دیجیتال کمیاب تر می شود و قیمت آن احتمالاً افزایش می یابد.

با این حال، با وجود سوختگی های متعدد و پذیرش شیبا اینو، بر اساس داده های ارائه شده توسط CoinMarketCap، کوین همچنان با قیمت ۰.۰۰۰۰۱۲۳۴ دلار معامله می شود، در ۲۴ ساعت گذشته نزدیک به ۲ درصد کاهش یافته و در هفته گذشته نزدیک به ۲۰ درصد از ارزش خود را از دست داده است.
امتیاز دهید

علیرضا عظیمی

او مقاله نویس حرفه‌ای ارزیدو و یک روزنامه نگار فناوری مالی است که در کرج زندگی می کند. وی از سال 2019 عضو فعال جامعه ارزهای دیجیتال بوده است و علاقه زیادی به بیت کوین، کد منبع باز و برنامه های غیرمتمرکز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا