آخرین اظهارات ری یوسف درباره Paxful

مدیرعامل سابق Paxful، ری یوسف، به کاربران بازار بیت کوین همتا به همتا گفته است که دیگر کنترلی در دست ندارد و بنابراین نمی‌تواند هر چیزی را که اکنون در آنجا اتفاق می‌افتد تضمین کند. یوسف همچنین به کاربری که مدعی کلاهبرداری در این پلتفرم بود، گفت که او نیز از این پلتفرم محروم شده است.

 

مدیر عامل سابق به کاربران می‌گوید به هیچ کس اعتماد نکنید

مدیرعامل سابق Paxful، ری یوسف، مجدداً در ۹ می به کاربران پلتفرم همتا به همتا یادآوری کرد که او هفته‌ها پیش شرکت را ترک کرد و به همین دلیل نمی‌تواند به هیچ وجه برای هر چیزی که اکنون در آنجا اتفاق می‌افتد تضمین کند. در حالی که او از کاربران خواست که به هیچ کس اعتماد نکنند، گفت که به زودی در مورد اعتمادی که برای کامل کردن وجوه مسدود شده ایجاد شده است به‌روزرسانی ارائه خواهد کرد.

 

اظهارات یوسف که مکرراً در مورد اختلافاتش با هم بنیانگذارش در Paxful توییت کرده است، به دنبال گزارش‌هایی است که نشان می‌دهد بازار P2P تنها چند هفته پس از تعطیلی مجدداً بهبود یافته است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا