اخبار جهاناخبار ارز دیجیتال

کناره‌گیری Ray Dalio از سمت مدیر عاملی Bridgewater

بر اساس انتقال حق رای در ۳۰ سپتامبر، میلیاردر بنیانگذار صندوق تامینی، Ray Dalio، از سمت مدیر عاملی Bridgewater Associates کناره‌گیری کرده است. یکی از مدیران اجرایی Bridgewater روز سه‌شنبه توضیح داد که Ray دیگر حرف نهایی را در رابطه با آینده صندوق تامینی نمی‌زند.

 

Ray Dalio، بنیانگذار Bridgewater Associates از سمت خود کناره‌گیری کرد

در روز سه‌شنبه، ۴ اکتبر، پس از تأسیس Bridgewater Associates در بیش از ۴۰ سال پیش، Ray Dalio از سمت مدیر ارشد اجرایی کناره‌گیری کرد. Erik Schatzker از بلومبرگ اولین بار پس از اینکه موسس صندوق تامینی در ۳۰ سپتامبر تمام حق رای خود را به هیئت مدیره واگذار کرد، در این مورد گزارش داد. پس از تاسیس بریج واتر در سال ۱۹۷۵ به عنوان یک غول سرمایه‌گذاری تامینی در نظر گرفته شد و در ده سال اول کسب و کار بریج واتر ۵ میلیون دلار سرمایه‌گذاری از بانک جهانی دریافت کرد.

 

گزارش Schatzker به نقل از مدیر اجرایی بریج واتر، Nir Bar Dea، به خبرنگار گفت:

ری دیگر حرف آخر را نمی‌زند.

 

دالیو همچنین در مورد استعفای خود در توییتر صحبت کرد و به مردم گفت که امروز یک روز ویژه برای او بود زیرا کنترل بریج واتر را به نسل بعدی منتقل کرد.

 

دالیو افزود:

من نسبت به آینده احساس خوبی دارم. این لحظه، نقطه اوج یک سفر ۴۷ ساله است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا