نگرانی سناتور رند پال نسبت به وضعیت دلار آمریکا

سناتور رند پال هشدار داده است که دلار آمریکا ممکن است جایگاه خود را به عنوان ارز ذخیره جهانی از دست بدهد. این نماینده مجلس گفت به دلایل مختلف، هم در سیاست خارجی و هم بی‌مسئولیتی مالی، بله، دلار در وضعیت نامطمئنی قرار دارد.

 

سناتور رند پال در مورد وضعیت دلار آمریکا

سناتور آمریکایی رند پال نگرانی‌های خود را در مورد روند رو به رشد دلارزدایی و از دست دادن وضعیت ارز ذخیره جهانی دلار در مصاحبه با فاکس بیزینس پنجشنبه بیان کرد.

 

از او پرسیده شد:

آیا دلار به دلیل سیاست‌های بد مالی و پولی از تاج و تختش کنار گذاشته می‌شود؟ آیا در قضاوت شما وضعیت ذخیره جهانی خود را از دست خواهد داد؟

 

سناتور کنتاکی پاسخ داد:

من نگران آن هستم. من فکر می‌کنم سیاست خارجی ما با آن ارتباط دارد. ما همه دشمنان خود را از خود دورتر و دورتر و به هم نزدیکتر و نزدیکتر کرده ایم. این فقط روسیه و چین نیست که توسط سیاست خارجی کنار هم قرار می‌گیرند و بدیهی است که برخی از آن‌ها کار خودشان است و این پاسخی است به کارهایی که آنها انجام داده‌اند و ما دوست نداریم.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا