افزایش آستانه اعتبارسنجی اتریوم از ۳۲ به ۲۰۴۸

توسعه‌دهندگان اصلی اتریوم در حال بحث در مورد افزایش آستانه اعتبارسنجی از ۳۲ اتریوم به ۲۰۴۸ اتریوم هستند. این پیشنهاد که توسط مایکل نودر، محققی از بنیاد اتریوم ارائه شده است، با هدف رسیدگی به نگرانی‌های مربوط به تمرکززدایی، تورم و اندازه مجموعه اعتبارسنجی است. نودر اذعان می‌کند که آستانه موجود تمرکززدایی را ترویج می‌کند، اما او همچنین بر معایب تورم و تعداد قابل توجهی از تأییدکننده‌هایی که به دنبال دارد، تأکید می‌کند.

 

توسعه‌دهندگان اتریوم می‌خواهند آستانه اعتبارسنجی را افزایش دهند

در آخرین جلسه اجماع توسعه‌دهندگان هسته اتریوم، گردهمایی مهندسان و محققان نرم‌افزار ETH، ایده جالبی برای افزایش آستانه اعتبارسنجی از ۳۲ اتر به ۲۰۴۸ اتر ظاهر شد. همانطور که وجود دارد، اعتبار سنجی‌های مشتاق باید تقریباً ۳۲ ETH برای شروع فرآیند اعتبارسنجی داشته باشند، اما این تنظیم پیشنهادی آستانه را تا ۶۴ برابر افزایش می‌دهد.

 

فردی که پشت این ایده قرار دارد، مایکل نودر، محققی از بنیاد اتریوم است که پیشنهاد خود را با عنوان Increase the Max_Effective_Balance ارائه کرد. علاوه بر این گزاره، نودر به قلمرو پاداش‌های اعتبار‌دهنده ترکیب‌کننده خودکار پرداخت و تفکر و گفت‌وگوی بیشتری را بین شرکت‌کنندگان برانگیخت.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا