اخبار هک و امنیتاخبار NFTاخبار آلت‌کوین‌هااخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهاناخبار قانون‌ گذاری

میم‌کوین‌های ملکه الیزابت پس از درگذشتش

میم‌کوین‌های متعدد و حتی مجموعه Queen Elizabeth 69 Years NFT ساعاتی پس از مرگ ملکه فضا را پر کرد. ملکه الیزابت دوم پس از ۷۰ سال و ۲۱۴ روز از تاج‌گذاری، ۸ سپتامبر در ۹۶ سالگی درگذشت. مرگ طولانی‌ترین ملکه تاریخ بریتانیا با غم و اندوه در سراسر جهان مواجه شد، اما توجه جامعه ارزهای دیجیتال را نیز به خود جلب کرد.

 

چندین میم‌کوین از ملکه الیزابت ساعاتی پس از درگذشتش ظاهر شد

ساعاتی پس از انتشار اخبار، میم کوین هایی مانند Queen Elizabeth Inu، Queen Doge، God Save The Queen، London Bridge Is Down، Queen Grow، Rip Queen Elizabeth، Elizabeth II و Queen Inu II در برخی از اکوسیستم های بلاکچین غیرمتمرکز ظاهر شد.

 

شرکت‌کنندگان مبتکر در بخش ارزهای دیجیتال در طول سال‌ها ثابت کرده‌اند که می‌توانند به طور غیرعادی نسبت به هر رویداد بزرگی که در سراسر جهان رخ می‌دهد واکنش نشان دهند. مدت کوتاهی پس از درگذشت ملکه، بیش از ۴۰ میم‌کوین با مضمون ملکه در اتریوم و زنجیره بایننس فضا را پر کردند.

 

یکی از جنجالی‌ترین‌ها  Queen Elizabeth Inu تا ۲۵,۰۰۰% افزایش یافته است در حالی که God Save the Queen قبل از شروع کاهش قیمت ۱,۵۰۰٪ افزایش یافته است. یک مجموعه توکن غیرمثلی (NFT) به نام Queen Elizabeth 69 Years NFT نیز منتشر شد. البته شایان ذکر است که سازندگان آن در عدد سال اشتباه کردند.

 

همه با اشتیاق از راه‌اندازی memecoins استقبال نکردند. یکی از علاقه‌مندان به NFT که در توییتر به عنوان ThreadGuy شناخته می‌شود، استدلال می‌کند هر کسی که تلاش می‌کند از مرگ ملکه الیزابت سود به دست‌آورد، شایسته رفتن به جهنم است. معامله‌گر بازار، Byzantine General نیز مخالف این کار بود و گفت که تعامل با چنین memecoinها باید متوقف شود.

 

ملکه الیزابت دوم طولانی ترین دوره حکومت را داراست بود که بریتانیا تا به حال به خود دیده است. در طول دهه‌ها، او به عنوان نهادی در بریتانیا و شخصیتی بود که ملل مختلف منطقه را متحد کرد. در طول سلطنت، او ترجیح داد به شدت درگیر مسائل سیاسی نشود، که می‌تواند یکی از دلایلی باشد که عموماً جامعه از او حمایت می‌کند. بریتانیا باید در ماه‌های آینده اصلاحات قابل توجهی از جمله تغییر اشعار سرود ملی خود و جایگزینی چهره ملکه روی اسکناس‌ها و سکه‌ها انجام دهد. پرتره جدید پول چارلز سوم، پسر الیزابت دوم خواهد بود که تاج پادشاهی را بر سر خواهد گذاشت.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا