بازپرداخت مشتریان Quadriga CX

EY، سازمان جهانی خدمات حرفه‌ای حسابداری، روز جمعه یک به‌روزرسانی مورد انتظار را برای طلبکاران Quadriga CX منتشر کرد. صرافی کریپتوکارنسی کانادا که در سال ۲۰۱۹ با بدهی‌های ۲۱۵.۷ میلیون دلار کانادا و دارایی‌هایی بالغ بر ۲۸ میلیون دلار کانادا به دنبال حمایت ورشکستگی بود، طلبکاران خود را در وضعیت نامشخص قرار داده بود. در آخرین اطلاعیه EY، مشخص شد که طلبکاران Quadriga مبلغی معادل ۱۳.۰۹۴۱۵۶٪ از ارزش کل مطالبات خود را دریافت خواهند کرد.

 

به‌روزرسانی EY برای طلبکاران Quadriga CX با طرح Haircut Compensation Plan، بازخرید ارائه می‌کند

پس از تحمل یک فرآیند طولانی ورشکستگی که در سال ۲۰۱۹ آغاز شد، مشتریان و طلبکاران Quadriga CX در نهایت می‌توانند نفس راحتی بکشند زیرا قرار است مبلغی را از دارایی دریافت کنند. Quadriga زمانی که پلتفرم معاملات ارزهای دیجیتال غالب در کانادا بود، با سفری پرفراز و نشیب روبرو شد زیرا مشکلات نقدینگی در سال ۲۰۱۸ این تجارت را آزار می‌داد.

 

مدیر عامل، جرالد کاتن، در سفر به هند در ۹ دسامبر ۲۰۱۸، همانطور که توسط همسرش فاش شد، با مرگ نابهنگام روبرو شد. به طرز تکان دهنده‌ای، تا ۱۴ ژانویه ۲۰۱۹ بود که صرافی سرانجام مشتریان خود را از مرگ کاتن مطلع کرد و در پایان همان ماه، کوادریگا به دنبال پناهگاهی برای حمایت از طلبکار بود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا