اخبار هک و امنیتاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهان

حساب توییتر PwC Venezuela هک شد

یک مهاجم به حساب توییتر PwC Venezuela دسترسی پیدا کرد و در ۸ ساعت گذشته به طور فعال لینک‌های فیشینگ ارزهای دیجیتال را در زمان نگارش این خبر ارسال کرده است. با توجه به اینکه تمام توییت‌های ارسال شده توسط هکر فعال هستند، بدیهی است که مقامات PwC هنوز متوجه این اتفاق نشده‌اند.

 

لینک‌های فیشینگ ارزهای دیجیتال در PwC Venezuela

سرمایه‌گذارانی که روی پیوندها کلیک می‌کنند در خطر هک شدن توسط هکر هستند. اگر به سرعت این لینک‌ها از بین نروند، با توجه به اینکه توییتر PwC Veleneula در حال حاضر بیش از ۳۷,۰۰۰ دنبال کننده دارد، این تهدید ممکن است فاجعه بار باشد.

 

کوین تلگراف با PwC Venezuela تماس گرفته است تا آنها را در مورد هک مطلع کند. PwC Venezuela هنوز به درخواست Cointelegraph برای اظهار نظر درباره این اتفاق پاسخ نداده است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا